REFERENCIE

S realitnou maklérkou pani Kristínou Čulíkovou a jej službami, ktoré som využil pri kúpe pozemku, som bol nadmieru spokojný. Jednanie bolo pružné, orientovala sa v problematike a celý proces prebehol bezproblémovo. Pracovne som zo stavebnej oblasti a príjemne ma prekvapila, že jej orientácia v problematike bola na primeranej úrovni, a aj keď to mnohí považujú za samozrejmosť, často sa to nestáva. Jej postup bol skutočne profesionálny, jednala pružne, odpovede a vzájomná komunikácia boli presné, jasné s rýchlou odozvou. Operatívne dokázala reagovať na požiadavky mňa ako kupujúceho aj podmienky predávajúceho a dokázala rýchlo zladiť postup, aby čo najrýchlejšie a aj bezpečne pre obe strany smeroval k uzavretiu obchodu. Obchod sme zrealizovali, dúfam pre obe strany k ich spokojnosti a jej služby môžem na základe vlastnej skúsenosti vrelo odporučiť každému. Touto cestou Vám pani Čulíková zároveň aj verejne ďakujem, lebo profesionalita dnes rozhodne nebýva samozrejmosťou a tá vaša ma nesklamala. Želám Vám veľa úspechov a mnoho ďalších spokojných klientov.
— Martin Michalík
Výborná spolupráca a profesionálny prístup. Veľmi odporúčam.
— Peter Jurčo
Aj týmto spôsobom sa chcem poďakovať maklérke Kristíne Čulíkovej za jej služby pri predaji môjho rodinného domu. V tomto prípade to bolo o to ťažšie, že som dlhodobo v zahraničí a Kristína musela riešiť komunikáciu s klientmi i nájomníkmi (nakoľko sa dom aj počas predaja prenajímal), a aj rôzne úskalia súvisiace s predajom domu úplne sama bez toho, aby ma akýmkoľvek spôsobom zaťažovala. Dohodli sme si pravidlá a tie 100% rešpektovala. Bola neskutočne ústretová bez ohľadu na deň i čas a myslím, že aj na úkor svojho súkromného života. Jej nevyčerpateľná energia nakoniec vyústila v úspešný predaj mojej nehnuteľnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných strán. Ďakujem ešte raz a prajem do budúcna veľa spokojných zákazníkov.
— Daniel Bardy
Profesionálny prístup. Po siedmich rokoch sa nám podarilo predať (podľa skoro všetkých RK v PP) nepredajný pozemok. Som veľmi spokojný s celým postupom predaja. Skvelý prístup a hlavne fantastické foto a dokumentácia nehnuteľnosti. Odporúčam každému!
— Dávid Bartko
Realitná maklérka pani Čulíková ma milo prekvapila svojou profesionalitou, flexibilnosťou, ľudským prístupom, zodpovednosťou a spoľahlivosťou. Ak by mal každý takýto prístup ku klientom, tak by bol svet v oblasti zákazníckeho prístupu iný. Vrela vďaka.
— Petra Kielárová
Ďakujem za precíznu a skvelo odvedenú prácu pani Čulíkovej!
— Katarína Ostraczká

PREDANÉ NEHNUTEĽNOSTI