Obchodné priestory na prenájom, Levoča

 

Exkluzívne Vám ponúkam na dlhodobý prenájom komerčné priestory v obchodnom centre Texon v Levoči. Priestory pozostávajú z predajne, skladu a kancelárií. Obchodné centrum sa nachádza vo frekventovanej časti sídliska Západ a nachádzajú sa v ňom obchodné priestory rôzneho zamerania, napr. potraviny, mäso a údeniny, rozličný tovar, second hand, autodiely, piváreň, penzión, záložňa, stávková kancelária, veterinárna ambulancia, cukrárenská výroba, kancelárie…

obchodné priestory
- o celkovej výmere 307 m2
- z toho predajňa o výmere 215 m2
- z toho skladové priestory o výmere 38 m2
- z toho kancelárske priestory o výmere 54 m2
- možnosť zväčšenia predajne odstránením priečok
- vhodné ako na prevádzku tak aj na výrobu

Cena prenájmu: 1.660,- € bez DPH / mesiac, t.j. 65,- € bez DPH / m2 / rok.

Mesačné prevádzkové náklady sú približne v sume 260,- € bez DPH.

V súčasnej dobe je v predmetných priestoroch funkčná predajňa rozličného tovaru s týmto sortimentom: hračky, drogéria, parfuméria, papiernictvo, ponožky a pančuchy, elektroinštalačný materiál, materiál pre vodu, sanitu a kanalizáciu, kuchynka, sušené kvety, suveníry, sviečky, galantéria, farby a laky, tapety,  železiarstvo, potraviny pre domácich miláčikov... V prípade záujmu majiteľ túto predajňu odstúpi.

Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KRISTÍNA ČULÍKOVÁ, s.r.o.

Túto ponuku evidujeme v našom systéme pod ID 9732, pre viac informácií alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.

 
Kristína Čulíková