SLUŽBY

     Svojich klientov profesionálne zastupujem a sprevádzam celým procesom realizácie obchodného prípadu a rovnako poskytujem potrebnú súčinnosť aj po prevode vlastníctva nehnuteľnosti. Rada Vám pomôžem s predajom rezidenčnej i komerčnej nehnuteľnosti a taktiež pri predaji developerského projektu.

Ako to funguje?

 

     Každá spolupráca začína osobným stretnutím. Len tak totiž zistíme, či si navzájom "pasujeme". V tom lepšom prípade dáme našej dohode písomnú podobu. Zmluvy väčšinou uzatváram na 6 -12 mesiacov, a to v závislosti od typu nehnuteľnosti, pričom v záujme efektivity odporúčam a preferujem výhradné zastúpenie. Klienti oceňujú najmä prehľadnú komunikáciu, dosiahnutie najvyššej možnej ceny, kratšiu dobu predaja a dôveryhodnosť ponuky.

 

Aké služby ponúkam?

 

     Vďaka externému tímu špecialistov Vám pod záštitou svojej realitnej kancelárie dokážem zabezpečiť komplexný realitný servis so všetkými doplnkovými službami, ktoré naň nadväzujú. Spolupracujem s architektmi, stavbármi, produkčnou spoločnosťou, upratovacím servisom, sťahovacou službou aj odborníkmi na energetické certifikáty. Advokát, znalec a finančný poradca sú rovnako samozrejmou súčasťou nášho tímu.

 
 

Aká je moja odmena?

 

     Mojou odmenou v rámci realitnej kancelárie sú štandardne 3 % z predajnej ceny rezidenčnej i komerčnej nehnuteľnosti, najmenej však dvetisíc eur. Na túto províziu mám, samozrejme, nárok až po uzavretí realitného obchodu.